You have not saved your changes!

Laki Auto

Laki auto pakub Mercedes-Benz Eesti klubi liikmetele klubikaardi ettenäitamisel 20% allahindlust

www.lakiauto.ee

Almelo

Almelo

Almelo

Almelo OÜ pakub MB klubi liikmetele 20% allahindlust keredetailidele, tuledele ja paljudele muudele varuosadele

www.almelo.ee

MiniSMART

MiniSmart

MiniSmart

MiniSmart Autosalong pakub erinevaid autopuhastusteenuseid MB klubikaardi ettenäitamisel allahindlust 25-35%

www.minismart.ee

Windrox

windrox

windrox

Windrox autoklaasid annab MB klubi liikmetele kuni 20% allahindlust nende poolt pakutavatele teenustele

www.windrox.ee

Mercedes-Benz Eesti Klubi

Mercedes-Benz Eesti klubi sai alguse aastal 2001, mil loodi esimene tutvustav koduleht ja foorum. Aegamööda on klubi jõudnud kasvada ja ka ametlikuks saada.

 

Aastal 2003 loodi mittetulunduslik ühendus MTÜ MB Klubi, mis paljuski aitas kaasa tulevastele saavutustele. Mercedes-benz Eesti klubi eesmärgiks on ühendada selle automargi fanaatikud ning üheskoos tutvustada huvilistele selle automargi omadusi. Samamoodi proovime leida kõikide MB omanike probleemidele lahendusi, pakume välja erinevaid remondivõimalusi ja hoolduskohti.

 

Aastal 2007 võeti MB Eesti klubi vastu ühtsesse Mercedes-Benz klubisse, mida juhitakse Stuttgartist - Mercedes-Benz muuseumist. Sellega oleme saanud ka omale ametliku logo ja ka tunnustuse nii Mercedes-Benz tehase, muuseumi kui ka kohaliku MB esinduse poolt.

 

Kuulumine 70 ametliku Mercedes-Benz klubi hulka annab meile juurde rohkem võimalusi, rohkem innustust ja rohkem huvitavaid üritusi.

 

Meie kodulehelt, mis on samamoodi kingitus MB klubide ühedusse astumise eest, leiate vajalikku informatsiooni meie tegemiste ja erinevate võimaluste kohta. Üritame kodulehte alati uuendada ja värskemat informatsiooni juurde lisada, seega kõik MB huvilised on alati oodatud meie virtuaalkodu külastama, samamoodi osa võtma meie üritustest ja kasutama meie foorumitt.

 

Toredat avastamist

 

 

  • ülesse
  • rindi
  • soovita
  • lemmikuks
  • RSS