Liitumine

Hea Mercedes-Benz omanik.

Mercedes-Benz Eesti klubil on peaaegu 200 liiget ja kuna suurema liikmeskonnaga on ka võimalused paremad, siis ootame ka sind klubiga liituma.

Kui sa tunned et soovid oma tegevusega panustada Mercedes-Benz Eesti klubi arengusse ning saada osa kõikidest hüvedest, mis klubi liikmeks olemisega kaasnevad, siis oled teretulnud liituma Eesti Mercedes-Benz klubiga. Me ei sea piire liikmete sõidukite valikul või liikmete vanusele, kõik toredad inimesed oma ilusate Mercedes-Benz sõidukitega on väga oodatud.

Liikmemaks on 40 EUR aasta ja kui sa soovid klubiga liituda, täida ära allolev liitumisankeet. Peale ankeedi täitmist võtame Teiega päeva-paari jooksul ühendust ning palume ka tasuda klubi liikmemaks. Seega hea tulevane Mercedes-Benz Eesti klubi liige, ole valmis peale liitumisankeedi täitmist umbes nädala jooksul tasuma ka klubi liikmemaks. Peale liikmemaksu laekumist saate juba ka ligipääsu Mercedes-Benz Club Lounge portaali, kus peate täitma oma kontaktandmed ning seejärel tellime Teile ka uue liikmekaardi, mis saadetakse Teile koju postkasti otse Saksamaalt. Kõikide maailma ametlike Mercedes-Benz klubide liikmetel on samasugused liikmekaardid.

EESTIKEELNE LIITUMISANKEET AVANEB SIIT

Lisainfo ja küsimused info@clubmb.ee

Personal data

Contact details

Club Statues / T&C (Terms & Conditions)

Please check and confirm the following Terms & Conditions of Mercedes-Benz Eesti klubi