Liitumine

Hea Mercedes-Benz omanik.

Mercedes-Benz Eesti klubil on peaaegu 200 liiget ja kuna suurema liikmeskonnaga on ka võimalused paremad, siis ootame ka sind klubiga liituma.

Kui sa tunned et soovid oma tegevusega panustada Mercedes-Benz Eesti klubi arengusse ning saada osa kõikidest hüvedest, mis klubi liikmeks olemisega kaasnevad, siis oled teretulnud liituma Eesti Mercedes-Benz klubiga. Me ei sea piire liikmete sõidukite valikul või liikmete vanusele, kõik toredad inimesed oma ilusate Mercedes-Benz sõidukitega on väga oodatud.

Mercedes-Benz Eesti Klubi liitumistasu on 100 eurot, mis sisaldab esimese aasta liikmemaksu 40 EUR aastas ja väärtuslikku klubi meenetekomplekti.
Kui soovid klubiga liituda, täida palun ära eestikeelne liitumisankeet, mitte alltoodud inglisekeelne ankeet. Peale ankeedi täitmist võtame Teiega päeva-paari jooksul ühendust ning palume ka tasuda liitumistasu. Seega hea tulevane Mercedes-Benz Eesti klubi liige, ole valmis peale liitumisankeedi täitmist umbes nädala jooksul tasuma ka klubi liitumistasu. Peale liitumistasu laekumist saate juba ka ligipääsu Mercedes-Benz Club Lounge portaali, kus peate täitma oma kontaktandmed ning seejärel tellime Teile ka uue liikmekaardi, mis saadetakse Teile koju postkasti otse Saksamaalt. Kõikide maailma ametlike Mercedes-Benz klubide liikmetel on samasugused liikmekaardid.

MERCEDES-BENZ EESTI KLUBIGA LIITUMISEKS TÄIDA ANKEET SIIT LINGILT

Lisainfo ja küsimused info@clubmb.ee

Personal data

Contact details

Club Statues / T&C (Terms & Conditions)

Please check and confirm the following Terms & Conditions of Mercedes-Benz Eesti klubi