Liitumine

Hea Mercedes-Benz omanik.

Mercedes-Benz Eesti klubil on peaaegu 200 liiget ja kuna suurema liikmeskonnaga on ka võimalused paremad, siis ootame ka sind klubiga liituma.

Kui sa tunned et soovid oma tegevusega panustada Mercedes-Benz Eesti klubi arengusse ning saada osa kõikidest hüvedest, mis klubi liikmeks olemisega kaasnevad, siis oled teretulnud liituma Eesti Mercedes-Benz Klubiga. Me ei sea piire liikmete sõidukite valikul või liikmete vanusele, kõik toredad inimesed oma ilusate Mercedes-Benz sõidukitega on väga oodatud.

Liikmemaks on 30 EUR aasta ja kui sa soovid klubiga liituda, täida ära allolev liitumisankeet. Peale ankeedi täitmist võtame Teiega päeva-paari jooksul ühendust ning palume ka tasuda klubi liikmemaks. Seega hea tulevane MB klubi liige, ole valmis peale liitumisankeedi täitmist umbes nädala jooksul tasuma ka klubi liikmemaks. Peale liikmemaksu laekumist saate juba ka ligipääsu Mercedes-Benz Club Lounge portaali, kus peate täitma oma kontaktandmed ning seejärel tellime Teile ka uue liikmekaardi, mis saadetakse Teile koju postkasti otse Saksamaalt. Kõikide maailma ametlike Mercedes-Benz klubide liikmetel on samasugused liikmekaardid.

Ankeet

 

Personal data

Contact details

Please contact me in the following language:

Club Statues / T&C (Terms & Conditions)

Please check and confirm the following Terms & Conditions of Mercedes-Benz Club Estonia